Poznaj nasz zespół

 

Rzęsoteka to my, to ludzie to #rzesotekateam

 

Agnieszka

Założycielka i właścicielka salonu Rzęsoteka. Z wykształcenia kosmetolog, natomiast od 2010 roku z wielką pasją i zaangażowaniem zajmuje się upiększaniem spojrzenia swoich klientek poprzez aplikację rzęs.

Wielokrotna Mistrzyni Stylizacji Rzęs na arenie Międzynarodowej, Sędzia na Mistrzostwach Stylizacji Rzęs live oraz online. Występowała w TVN jako Ekspert stylizacji rzęs. W pracy jest niesamowitą profesjonalistką, dzięki czemu wszystko jest zaplanowane i dopięte na ostatni guzik.

Uwielbia kontakt z ludźmi, a jej otwartość i cierpliwość pomaga w szlifowaniu umiejętności wszystkich kursantek wybierających jej szkolenia. Szkoleniowcem została w 2012 roku w firmie Noble Lashes. Stworzyła autorskie szkolenia, które cały czas udoskonala. Przeszkoliła tysiące kursantów. Jest jedną z pierwszych Instruktorek w Polsce.

Współtworzy kanał na You Tube z Noble Lashes, prowadzi własny cykl odcinków. Nigdy nie osiada na laurach i mimo tylu lat doświadczenia cały czas bierze udział w różnych szkoleniach by się rozwijać. Sekretem natomiast jest czas trwania jej doby, ponieważ prywatnie jest żoną i mamą trójki dzieciaczków i na wszystko ma czas.

Maciej

Współzałożyciel i właściciel salonu Rzęsoteka. To właśnie jego głos słyszalny jest w słuchawce sklepu stacjonarnego oraz online Rzęsoteki. Razem z rozwojem rynku stylizacji Rzęs otworzył jeden z pierwszych sklepów w Polsce w którym można zakupić akcesoria do stylizacji Rzęs oraz Brwi. Od 2015 roku pomaga wszystkim kursantkom i klientkom w zakupie odpowiednich i przydatnych produktów do stylizacji rzęs.

Ma świetny kontakt z klientkami. Niezwykle profesjonalny i uśmiechnięty. Swoją wiedzą na temat stylizacji rzęs zaskakuje czasami niejedną osobę. Miłośnik dobrej muzyki i właściciel pozytywnego podejścia do życia i poczucia humoru. Razem z Agnieszką uzupełniają się wyśmienicie.

Anna

Daniel

Z wykształcenia informatyk, ale na co dzień pokochał pracę przedstawiciela handlowego. Lubi kontakt z ludźmi i jazdę autem. Dlatego rewelacyjnie odnajduje się w roli kierowcy. Jest z nami od 2016 roku.

W Rzęsotece dba o to, aby dostawa towaru była zawsze na czas. Dostarcza do Was towar na terenia Krakowa i okolic. Jest miły i otwarty. Zdecydowanie jest duszą towarzystwa w zespole i zdecydowanie jest najszybszym kierowcą w mieście.

Szkolenia w Krakowie

Kraków ul. Wiktora Heltmana 43/U1

Zadzwoń i umów się na szkolenie

Nie krępuj się. Porozmawiajmy o stylizacji rzęs!

email: szkolenia@rzesoteka.pl

Umów się na szkolenia

Dane osobowe

Śledź nas w social mediach