Usługi wykonywane u nas w gabinecie

 

Zapraszamy serdecznie na zabiegi upiększające oprawę oka; Stylizację Rzęs, Laminację Rzęs oraz Brwi, Architekturę Brwi, Laminację Brwi. W pracy ze Stylizacją Rzęs mamy ponad 11 letnie doświadczenie 🙂 Zajmiemy się Tobą kompleksowo. W Rzęsotece pracują Stylistki z wieloletnim doświadczeniem. Jakość naszych usług potwierdzają nagrody i puchary zdobyte na arenie Międzynarodowej. Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje uczęszczając na szkolenia u najlepszych Trenerów. Czekamy na Ciebie, zaopiekujemy się Tobą po Mistrzowsku.

Zapraszamy po najpiękniejsze rzęsy w Krakowie.

 

Stylizacja rzęsStylizacja brwi

Stylizacja rzęs

Metoda 1:1

Czas trwania: 1,5 – 2,5h

Metoda klasyczna

Dzięki niej uzyskuje się efekt wytuszowanych rzęs. Polega na przyklejeniu jednej syntetycznej rzęsy do jednej naturalnej. Aplikacja naturalna i delikatna (nie zagęści rzęs naturalnych. Przy rzadkich rzęsach polecamy metody Light bądź Mega Volume)

Metoda 2-3D

Czas trwania: 2 – 2,5h

Metoda Light Volume

Metoda ta polega na przyklejeniu stworzonej przez stylistkę kępki składającej się z 2 bądź 3 rzęs syntetycznych do jednej rzęsy naturalnej. Metoda ta skierowana jest do osób chcących delikatnie zagęścić rzęsy naturalne. Zabieg może być wykonany samymi kępkami 2D, 3D bądź w sposób mieszany 2D z 3D.  Efekt końcowy jest zależny od ilości rzęs naturalnych.

Metoda 4:5D

Czas trwania: 2h – 3h

Metoda Light Volume

Polega na przyklejeniu stworzonej przez stylistkę kępki składającej się z 4 bądź 5 rzęs syntetycznych do jednej rzęsy naturalnej. Metoda ta skierowana jest do osób chcących bardziej zagęścić rzęsy naturalne i mocniej podkreślić oko. Zabieg może być wykonany samymi kępkami 4D, 5D bądź w sposób mieszany 4D z 5D.  Efekt końcowy jest zależny od ilości rzęs naturalnych.

Metoda 6-10D

Czas trwania: 2,5h – 3h

Metoda Mega Volume

Przedłużanie rzęs Russian, Mega Volume. Polega na przyklejeniu stworzonej przez stylistkę kępki składającej się z od 6 wzwyż rzęs syntetycznych do jednej rzęsy naturalnej. Metoda ta skierowana jest do osób chcących zdecydowanie zagęścić rzęsy naturalne i uzyskać bardzo mocny efekt.  Efekt końcowy jest zależny od ilości rzęs naturalnych.

Laminowanie Rzęs + henna

Czas trwania: 1,5h

Lifting Rzęs

Zabieg nazywany również liftingiem rzęs.  Usługa ta polega na podkręceniu, pogrubieniu i optycznym wydłużeniu rzęs naturalnych. Efekt ten uzyskujemy dzięki wykorzystaniu specjalnych preparatów, które mają na celu również odżywienie rzęs. Zastosowanie henny umożliwia zafarbowanie rzęs na odpowiedni kolor.

Laminowanie Rzęs + henna + botox

Czas trwania: 1,5h

Lifting Rzęs z botoxem

Zabieg nazywany również liftingiem rzęs.  Usługa ta polega na podkręceniu, pogrubieniu i optycznym wydłużeniu rzęs naturalnych. Efekt ten uzyskujemy dzięki wykorzystaniu specjalnych preparatów, które mają na celu również odżywienie rzęs. Zastosowanie henny umożliwia zafarbowanie rzęs na odpowiedni kolor.

Stylizacja brwi

Laminacja Brwi

Czas trwania: 1h

Nowy Kształt Brwi

Laminacja brwi – zabieg polegający na zmianie kierunku niesfornie rosnących włosków za pomocą specjalnych preparatów. Dzięki tej usłudze uzyskujemy nowy kształt brwi, optyczne zwiększenie ich objętości oraz wzmocnienie i regenerację strukturę włosa.

Laminacja Brwi + farbka

Czas trwania: 1h

Nowy kształt brwi z aplikacją koloru

Laminacja brwi z farbką. Zabieg polegający na zmianie kierunku niesfornie rosnących włosków za pomocą specjalnych preparatów. Dzięki tej usłudze uzyskujemy nowy kształt brwi, optyczne zwiększenie ich objętości oraz wzmocnienie i regenerację strukturę włosa. Zastosowanie farbki dodatkowo je podkreśli i nada odpowiedni kolor.

Architektura Brwi

Czas trwania: 1:15h

Aplikacja henny pudrowej

Spa dla brwi z wykorzystaniem trwałej henny pudrowej  zapewnia idealne dopasowanie brwi do kształtu twarzy, dzięki profesjonalnej architekturze, geometrii i regulacji. Henna pudrowa to doskonała alternatywa dla stylizacji brwi klasyczna henną. Naturalny skład wzmacnia, odżywia i nabłyszcza włoski oraz pielęgnuje skórę pod nimi.

Szkolenia w Krakowie

Kraków, ul Kalwaryjska 17/LU4

Wejśce od ulicy Warneńczyka

Zadzwoń i umów się na szkolenie

Nie krępuj się. Porozmawiajmy o stylizacji rzęs!

email: szkolenia@rzesoteka.pl

Umów się na szkolenia

Dane osobowe

Śledź nas w social mediach