O nas

 

To nasza historia, to nasze życie. Poczytaj, oglądnij, posłuchaj. Może i Ciebie uda nam się zainspirować i zmotywować do spełniania swoich marzeń.

Nagradzany stylistka rzęsc - przedluzanmie rzes w Krakowie - Agnieszka Murdzek z nagrodami

Nasza Historia

Jak to się zaczęło?

Wszystko zaczęło się kiedy byłam młodziutką, biedną studentką Kosmetologii. Do piękna ciągnęło mnie zawsze, więc kiedy odkryłam podkreślanie oprawy oka zapragnęłam to robić. 2010 rok. Zaczynałam oczywiście w domu. W malutkim pokoiku z niebiesko-żółtą tapetą. Najpierw Mama, potem jedna, druga, trzecia koleżanka, koleżanka koleżanki i poszło. Z pozyskiwaniem klientek nie miałam problemów. Potem zapragnęłam być instruktorem. Zrobiłam to!Udało się, zostałam instruktorem Noble Lashes w 2012 roku i jestem nim aż do dzisiaj <3 Przywiązuje się do ludzi, taka już jestem. W 2015 roku zaryzykowaliśmy z mężem, postawiliśmy wszystko na jedną kartę i otwarliśmy pierwszy prawdziwy salon, centrum szkoleniowe z prawdziwego zdarzenia i jeden z pierwszych w Polsce sklep stacjonarny z produktami do stylizacji rzęs i brwi.

Wtedy powstała nazwa RZĘSOTEKA. Biznes tak szybko się rozkręcał, że w 2017 roku przenieśliśmy się do prawie 4 razy większego lokalu. Nie radziliśmy sobie sami, nie wyrabialiśmy się. Zatrudniliśmy zatem ludzi. Po kilku latach owocnej współpracy uznaliśmy, że musimy troszkę zwolnić i znów jesteśmy tylko we dwoje. I znowu się przenieśliśmy. Owocem naszej ciężkiej pracy jest nasz własny salon, dopieszczony w każdym calu, aby każda klientka i kursantka czuła się w nim cudownie.

Tworzymy miejsce z pasją, zamiłowaniem do piękna, kochamy ludzi, kochamy mieć z nimi kontakt bezpośredni, nie online, to nie to samo. Kochamy naszą pracę, tak szczerze, tak z serca, bo powstała z serca, nie z przymusu bo ktoś nam kazał. Życzę Ci tego. Spełniaj swoje marzenia i nie oglądaj się za siebie!

 

„Nie narzekaj, że masz pod górę

Skoro zmierzasz na szczyt”
Agnieszka Murdzek

Osiągnięcia

Puchary & Nagrody

W 2014 roku pierwszy raz wzięłam udział w mistrzostwach. To były drugie mistrzostwa w Polsce. Same początki. Jeździłam, rozwijałam się, szkoliłam, zdobywałam nagrody. Budapeszt, Ryga, Dublin, Paryż, Polska również. Na początku roku 2019 zakończyłam swoją karierę jako uczestnik ze względu na to, że byłam już wielokrotnie zapraszana jako Sędzia Mistrzostw stylizacji Rzęs.  Przeszkoliłam się u ogromnej ilości masterów.

Certyfikaty

Sędziowanie

Puchary

Statueki

Jesteśmy dla was

Co oferujemy?

Ciągły rozwój

Nie przestajemy się szkolić, podnosimy swoje kwalifikacje u najlepszych Masterów.

i

Poszerzanie oferty

 Analizujemy rynek beauty, najlepsze usługi szybko wprowadzamy do naszej oferty.

Podążanie za trendami

Dotrzymujemy kroku aktualnym trendom, testujemy nowe stylizacje na modelkach, aby potem perfekcyjnie wykonać je naszym klientkom.

Kreatywność

Sama wymyślam stylizacje, rozpisuje, testuje na modelkach, wprowadzam do oferty, tworzę autorskie stylizacje i szkolenia

Praca na produktach

Stylizacje wykonujemy na produktach najlepszej jakości od wiodących marek.

Dbałość o klienta

Dbamy o każdy szczegół, tak abyście czuły się u Nas jak w domu, były zrelaksowane i upiększone.

Opinie o kursach i usługach

Co ludzie o nas mówią?

“Profesjonalne podejście do kursantek”

Bardzo profesjonalne podejście do kursantek, Pani Agnieszka ma mega dużo cierpliwości i przede wszystkim wiedzy i praktyki by dobrze nauczyć kursanta od podstaw ? ogrom wiedzy i doświadczenia Pani Agnieszki sprawia ,że chce się słuchać i patrzeć jak tłumaczy ? dodatkowo instruktor podchodzi do każdego po kilkanaście nawet razy i pokazuje do skutku tak jak to w moim przypadku, nawet prowadzi rękę kursanta ? najlepszy instruktor jakiego poznałam do tej pory ? bardzo fajna miła , przyjazna atmosfera ? widać ze Pani Agnieszka robi to z pasją co rzadko się zdarza ? po kursie kursant dostaje materiały do nauki oraz podstawowe produkty do ćwiczeń także można ćwiczyć już od razu po szkoleniu ? bardzo polecam z całego serca

Kamila

“Jestem zachwycona”

Co prawda byłam na szkoleniu wyłącznie jako modelka i na rzęsach nie znam się wcale, ale jestem zachwycona ? Rzesy, które zostały mi zrobione za darmo (a tak naprawdę to jeszcze z dopłatą ? ) od tygodnia trzymają się bez najmniejszego ubytku. Dużo lepiej niż z salonu, w którym zapłaciłam kiedyś duże pieniądze ? Sam fakt, że panie dobierają rzęsy indywidualnie do każdego oka i urody modelki świadczy o profesjonalizmie i bardzo indywidualnym podejściu do każdej kobiety ❤️ Dziękuje i polecam!
PS prawda, nie trwało to krótko, ale warto było poświęcić dzień ? Poza tym był poczęstunek i czułam się bardzo zaopiekowana
Aleksandra

“Na pewno wrócę”

Byłam w wielu salonach na brwiach ale po dzisiejszej wizycie jestem mega zadowolona. Profesjonalnie, miło, pięknie i uprzejma rozmowa z wyczerpującymi odpowiedziami na moje pytania. Polecam i na pewno wrócę na ten fotel 🙂

Anna

“Idealne podejście do klienta”

Polecam serdecznie sklep Rzęsoteka Store.
Najlepsze profesjonalnie produkty do przedłużania rzęs Noble lashes* ?
Pan Maciej ma idealne podejście do klienta ?????
Anna

Szkolenia w Krakowie

Kraków ul. Wiktora Heltmana 43/U1

Zadzwoń i umów się na szkolenie

Nie krępuj się. Porozmawiajmy o stylizacji rzęs!

email: szkolenia@rzesoteka.pl

Umów się na szkolenia

Dane osobowe

Śledź nas w social mediach